Garanti Şartları

Garanti Şartları


- Satılan her yeni yufka yedek açma makinası, hamur kesme ve yuvarlama makinası, erişte -kesme makinası, sandviç yarma makinası, simit makinası, kestart ve çubuk şekil makinası FERSAH MAKİNA güvencesi altındadır.

- Garanti süresi ürün teslim tarihinden itibaren 2 YIL  dır.

- Garanti süresince ürünlerimizin imalat, montaj ve malzemeden kaynaklanabılecek arızaların tamiri ve parça değişimi için müşteriden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

- şehir dısındaki makinelerin 2 yıl icerisindeki arızaların yerınde tamırı ıcın montaj elemanının yol ve barınma masrafları müşteriye aittir degişen veya tamir edilen parcalar ıcın hıcbır ucret talep edilmemektedir.

- şehir dışı satışlarımızda yerinde tamir gerektirmeyen arızalar icin yedek parca ücretsiz(nakliye ücreti müşteriye aittir) gönderilecektir.

 - Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan tamir edilebiliyorsa parça komple değiştirilmez ancak garanti kapsamında tamiri gerçekleştirilir.

-  Normal kullanım süresince aşınabilecek ve zamanla değişmesi gereken bilyalar , yağlar, konveyör bantlar, kesme bıçakları , vb. parçalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

-  Yurtdışı satışlarımızda 2 yıllık garanti süresince  üretim hatalarında ücretsiz olarak yedek parça destegi sağlanmaktadır(nakliye ücretleri alıcıya aittir).  

- Makinelerin elektrik panaolarında ve malzemelerinde, kullanıcının elektrik tesisatından dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

-garanti kapsamındaki ürünlerin azami tamir süresi 7 iş günüdür

- garanti kapsamındaki ürünlerin firmamıza gönderilmesi için harcanacak kargo ve ambar ücretleri müşteriye aitittir.